Bicykel Kross Mini 4.0 2022, turquoise / blue / green glossyVýrobca:Kross
Cena s DPH: 209 

Zoskladanie a nastavenie komponentov

Nakoľko je možné, že sa jemné komponenty bicyklov/kolobežiek, ako je radenie, či brzdy, môžu počas prepravy rozladiť, odporúčame dať tovar po zoskladaní na nastavenie do odborného servisu. Rovnako ak takýto tovar nedokážete sami skompletizovať a správne zostaviť, je nutné navštíviť odborný servis! Záruka sa nevťahuje na poškodenie komponentov neodborným zásahom.

Bicykel Kross Mini 4.0 2022, turquoise / blue / green glossy

Pomôžte svojmu dieťaťu zvládnuť cyklistické zručnosti. Bez ohľadu na to, či je to prvý bicykel vášho dieťaťa alebo naň prechádzate z menšieho,
poskytuje vynikajúcu ovládateľnosť a veľa zábavy pri objavovaní sveta z novej perspektívy.

Bicykel KROSS Mini 4.0 je optimalizovaný pre potreby mladých cyklistov. Preto sme je vybavený jednoradovým pohonom.
Vďaka tomu sa dieťa nemusí obávať používania radiacich páčok a môže sa sústrediť na to, čo je v danej chvíli najdôležitejšie. To znamená šliapať do pedálov a užívať si jazdu.

Bicykel je vybavený v-brzdou ovládanou brzdovou rukoväťou na riadidlách. Toto riešenie umožní dieťaťu naučiť sa ovládať brzdu pomocou špeciálnej páčky, čo v budúcnosti uľahčí používanie iných mechanizmov tohto typu.
Bicykel KROSS Mini 4.0 má 16-palcové kolesá obuté do 1,95-palcových pneumatík. Uľahčujú prekonávanie obrubníkov a tiež poskytujú veľmi vysokú trakciu za každých podmienok.

KROSS Mini 4.0 má hliníkový rám. Vďaka tomu je ľahký a odolný voči väčšine typov poškodenia. Tento detský bicykel je vybavený aj oceľovou vidlicou, ktorá dokonale tlmí vibrácie prenášané z povrchu na ruky.
Ide o perfektné riešenie, ktoré zlepší komfort pri jazde po cyklistických chodníkoch z dlažobného kameňa alebo pri jazde po koreňoch pri lesných cestách.