Kolobežka Kostka Rubik 4 pastel yellowVýrobca:Kostka
Cena s DPH: 427 

Kolobežka Kostka Rubik 4 pastel yellow

Najobľúbenejšia skladacia kolobežka KOSTKA

  • váha 8,2 kg
  • nosnosť 150 kg
  • celková doba zloženia je 1/2 minúty
  • rozmery v zloženom stave - 107 x 60 x 25 cm
  • rozmery v zloženom stave vrátane vytiahnutého zadného kolesa - 90 x 60 x 25 cm
  • 4 systémy tvoriace komplexné riešenie skladacej kolobežky KOSTKA RUBIK 4: (DRIVE LOCK, FOLD, SPIN, BRAKE OFF)
  • výbava: obe kolesá 16 s dvojkomorovými ráfikmi a nábojmi na priemyselných ložiskách, brzdy Shimano Alivio, plášte Schwalbe Marathon Racer

 

Dôvodom na obstaranie skladacej kolobežky nie je len časté cestovanie verejnou dopravou. Veľakrát to je len obyčajná potreba vyriešiť problematickú skladnosť všetkého, čo doma bežne máme. S týmto problémom sa stretávajú prevažne obyvatelia veľkých moderných metropol.

Kúpte si na cesty a každodenný pohyb mestom moderný a elegantný, skladací RUBIK! Zloženie trvá pol minúty a to vrátane uschovania do prepravného vaku. V zloženom stave nezaberie viac ako 90 x 60 x 25 cm (v prípade použitia systému BRAKE OFF), a je preto vhodná aj k preprave hromadnou dopravou. Patrí medzi najľahšie skladačky na trhu. 

V preplnenej mestskej premávke sa RUBIK chová až nečakane sebavedome. Ale ani v klasických jazdných vlastnostiach RUBIK rozhodne nezaostáva a ľahko prekvapí aj kolobežky určené pre turistiku a šport. Pohodlie, vysoká kvalita dielčieho spracovania a dokonalý dizajn sú pre kolobežky KOSTKA obvyklé a RUBIK nie je v tomto smere žiadnou výnimkou.

Aretáciu zabezpečuje systém DRIVE LOCK. Pre zablokovanie riadidiel otočí jazdec riadidlá o 180 ° a k ich opätovnému odblokovaniu iba uvoľní aretačný piest. 

Je postavená na koncepcii rámu Street, čo vylepšuje skrátenie rázvoru a zároveň zachovanie odrazovej plochy pre jazdca. Tým sa stáva ideálnou pre mestské prostredie. Elimináciu rozmerov a sklopenie riadidiel zaručujeKostka Fold. Hlavnú rámovú trúbku dokáže zložiť systém SPIN na princípe otočného mechanizmu. Kvôli uschovaniu kolobežky do vaku slúži systém Brake off, ktorý v momente uvoľní čeľuste zadnej brzdy. Rozoberanie nepotrvá dlhšie ako 1/2 minúty a kolobežka sa dá pohodlne voziť v kufri auta. Rubik 4 si jednoducho zamilujete. 

 

Základná špecifikácia
Výška 950 MM
Hmotnosť 8,2 Kg
Nosnosť rámu 150 kg
Veľkosť predného kolesa 16
Veľkosť zadného kolesa 16
Svetlosť nášľapu 45 mm
Dĺžka nášľapu 350 mm
Jazdné vlastnosti - známkovanie
Cesty Veľmi dobrá
Terén Dobrá
Mesto Výborná
Vybavenie
Brzdy Shimano Alivio
Náboje KOSTKA 65 MM
Obutie Schwalbe Marathon Racer
Ráfiky Dvojkomorové
Predstavec KOSTKA

Podobné produkty


Kolobežka Kostka Rubik 4 mystic grey
427,00 €
Kolobežka Kostka Rebel Max Fold G5
466,00 €
Kolobežka Kostka Twenty Max Fold Dog G5
535,00 €
Kolobežka Kostka Twenty Max Fold G5 mystic copper
543,00 €
Kolobežka Kostka Tour Max Fold G5 mystic copper
551,00 €
Kostka Tour Max Fold Dog G5
566,00 €