Kolobežka Kostka Trip blackVýrobca:Kostka
Cena s DPH: 777 

Kolobežka Kostka Trip black

Zabudnite na prekážajúcu batožinu zavesenú na prednej vidlici kolobežky. Vezmite si na cestu všetko potrebné a zároveň si užite plnohodnotnú jazdu bez obmedzení!

Kostka Trip vychádza z modelovej rady STAR. Ponúka tak komponenty, na ktoré ste u tejto rady zvyknutí - Hybridné náboje Kostka, Brzdy Shimano XT. Limitovaná edícia Kostka Trip však ponúka aj doplnkové príslušenstvo v cene. Tvorí ho systém premyslených, na seba naviazaných brašní, ktoré je možné použiť aj samostatne. Ide o moderný štýl cestovania, pri ktorom sa v minimálnej miere využívajú nosiče. Väčšina príslušenstva je zavesená priamo na kolobežke. 

Ďaľšou časťou nadštandardnej výbavy sú kožené gripy s molitánovou výstelkou, ktoré sú naviac rozšírené o rohy.  Obe sú potiahnuté pravou kožou s mäkkým podkladom. Tieto rohy zabezpečujú pohodlnejší postoj pri akejkoľvek jazde a vďaka striedaniu polôh vašich rúk na riadidlách, ponúkajú aj možnosť odpočinku. 

Kolesá majú hybridné náboje Kostka s polokeramickými ložiskami. Sú na dvojitých ráfikoch s pneu Schwalbe Kojak. To všetko dáva najvyššie predpoklady pre nízky odpor. 

 

Kolobežka obsahuje:

Brašna KOSTKA Trip FBH 26 XXL

Brašna KOSTKA Trip TWIN XXL

Brašna KOSTKA Trip Box

Blatník KOSTKA Footbike Fender


Podobné produkty


Kolobežka Kostka XXL black
798,00 €
Kolobežka Kostka Twenty Pro G5 antic silver limone
849,00 €
Kolobežka Kostka Racer Pro G5 red
695,00 €
Kolobežka Kostka Monster Max G5 lemon yellow
899,00 €
Kolobežka Kostka Tour Star G4
585,00 €
Kolobežka Kostka Twenty Star G4
585,00 €
Kolobežka Kostka Racer Pro lemon yellow
535,00 €
Kolobežka Kostka Twenty Star
505,00 €
Kolobežka Kostka Trip Max G5 matná modrá
505,00 €
Kolobežka Kostka Racer CTI karbon
2 219,00 €