Kolobežka Kostka Twenty Max Fold G5 mystic copper | DualSport.sk

Kolobežka Kostka Twenty Max Fold G5 mystic copperVýrobca: Kostka
Pôvodná cena s DPH: 609 €
Cena s DPH: 525


 

Kolobežka Kostka Twenty Max Fold G5 mystic copper

Skvelá skladacia kolobežka, ktorá vždy svižne a pohodlne odolá aj ťažším výletom. Za všetkým stojí dômyselné konštrukčné riešenie vychádzajúce z obľúbenej skladačky Rubik. Vďaka systémom Fold a Spin, doplneným o rozpojovač zadnej brzdy Break Off, dokážete kolobežku zložiť do 1/2 minúty. Tak šup šup s ňou do auta, vlaku či autobusu a hurá na výlet!

Kolobežka je určená najmä pre dospelých, disponuje výbornými jazdnými vlastnosťami. Skvelá geometria rámu, zaručuje vynikajúcu ovládateľnosť a stabilitu. 20-palcové kolesá to vedia poriadne roztočiť s nábojmi Kostka a o dokonalé vedenie jazdnej stopy sa zase postarajú plášte Schwalbe Marathon Racer, obuté na dvojitých ráfikoch Dragon. Kolobežka je postavená na zúženej koncepcii rámu a vidlice, ktorá zamedzí kontaktu odrazovej nohy s kolobežkou. Brzdenie zaručia efektívne brzdy Shimano 4000.

Občas dôjde chtiac/nechtiac ku kontaktu kolobežky s terénnymi nerovnosťami. Z tohoto dôvodu je spodná časť nášľapu vybavená výstuhou a špeciálnymi zvarmi, čím sa docielilo ochrane samotného rámu proti poškodeniu. Tieto prvky zvyšujú jej celkovú tuhosť. 

 

Základní specifikace

Výška 940 mm
Dĺžka 1565 mm
Hmotnosť 10,2 Kg
Nosnosť rámu 150 kg
Veľkosť predného kolesa 20
Veľkosť zadného kolesa 20
Svetlosť nášľapu 50 mm
Dĺžka nášľapu 420 mm
Typ ventilu auto
   
   

Výbava

Brzdy Shimano 4000
Náboje KOSTKA HK 6524 RS
Obutie Schwalbe Marathon Racer
Ráfiky Dvojité - DRAGON
Predstavec KOSTKA FL 2822 S