Kolobežka Kostka Twenty Max G6 2020 - rôzne farbyVýrobca:Kostka
Pôvodná cena s DPH: 419 €
Cena s DPH: 409


Pre zobrazenie dostupných veľkostí zvoľte variant

Zoskladanie a nastavenie komponentov

Nakoľko je možné, že sa jemné komponenty bicyklov/kolobežiek, ako je radenie, či brzdy, môžu počas prepravy rozladiť, odporúčame dať tovar po zoskladaní na nastavenie do odborného servisu. Rovnako ak takýto tovar nedokážete sami skompletizovať a správne zostaviť, je nutné navštíviť odborný servis! Záruka sa nevťahuje na poškodenie komponentov neodborným zásahom.

Kolobežka Kostka Twenty Max G6 2020 - rôzne farby

Kolobežka Twenty Max G6 je univerzálna kolobežka, s ktorou môžete vyraziť na dlhšie či kratšie výlety, výborne sa však vďaka svojej obratnosti hodí aj na jazdu po meste.

Prekvapí vás svojími perfektnými jazdnými vlastnosťami na asfalte aj na nezpevnených cestách. Vďaka svojím rozmerom je obľúbenejšia u žien, kolobežka si ale bez problémov poradí aj s náročnejšími mužmi. Vhodná je taktiež pre deti a juniorov s výškou postavy od 150 cm. Obratnosť a univerzálnosť je to, čo vám Twenty Max G6 ponúka. Je môžné na ňu pripevniť aj destskú sedačku. Nosnosť kolobežky je 150 kg.

Vaše ruky budú počas jazdy v pohodlí vďaka novým ergonomickým riadidlám Kostka FBH 680-160 St. Sú prispôsobené zápästiu a prirodzenému úchopu. Nedochádza tak k zbytočnému namáhaniu rúk. Madlá sú vyrobené z tvrdenej peny a tlmia vibrácie pri jazde.

CNC frézovaný predstavec Kostka SK 2822 S z vysokopevnostnej zliatiny hliníka je vybavený unikátnym riešením pre rýchlu montáž doplnkov, či už ide o brašne, adaptéry alebo o ďalšie príslušenstvo.

Náboje obsahujú vysoko kvalitné priemyselné ložiská s nízkym trením. Možnosť jednoduchého vybratia koncoviek nábojov umožňuje ľahkú údržbu.

Táto kolobežka si vás získa perfektnou ovládateľnosťou a stabilitou. Rám 6. generácie so zvýšenou tuhosťou ponúka výborné jazdné vlastnosti a nezabudnuteľný športový zážitok. Zväčšený priestor pre jazdca, optimálna tuhosť a elegantné línie sú základným elementom rámu novej generácie.

Pre vysoký jazdný komfort bola kolobežka zkonštruovaná na zúženej koncepcii rámu a vidlíc. To spoločne so zapustenou osou zadného kolesa zabraňuje kontaktu odrazovej nohy s kolobežkou. Nerezové prvky na hornej strane nášľapu zaisťujú dlhodobú životnosť nášľapnej plochy, odolnosť proti opotrebeniu a zvyšujú protišmykové vlastnosti.

Kvalitné brzdy Shimano 4000 a dvojstenné ráfiky Dragon zaručujú maximálnu bezpečnosť a presné dávkovanie brzdej sily.

Plášte Marathon Racer od Schwalbe sú ľahké, zaručujú vynukajúce jazdné vlastnosti a minimálny valivý odpor. Špeciálna kaučuková vrstva, zosilnená dvojitou nylonovou membránou, ochraňuje plášte pred defektom. 

Zadý doraz päty je novinka. Je vyrobený z vysokopevnostnej zliatiny hliníka. Poskytuje vám potrebnú oporu a je prispôsobený na všetky typy obuvi. Doraz je možné vymeniť alebo úplne odstrániť.

Základná špecifikácia

Výška 980 mm
Dĺžka 1565 mm
Hmotnosť 8,9 kg
Nosnosť rámu 150 kg
Veľkosť predného kolesa 20 palcov
Veľkosť zadného kolesa 20 palcov
Svetlosť nášľapu 50 mm
Dĺžka nášľapu 440 mm
Rázvor kolies 1080 mm
Šírka riadidiel 680 mm

Vybavenie

Brzdy Shimano 4000
Náboje KOSTKA HK 6524 RS
Obutie Schwalbe Marathon Racer
Ráfiky Dvojstenné - DRAGON
Predstavec KOSTKA SK 2822 S
Riadidlá KOSTKA FBH 680-190 St
Vidlica Pevná 20 palcov - 65 mm
Ložiská (Náboje) Priemyselné
Hlavové zloženie A-Head
Madlá Tvrdená pena
Výplet Nerezový - čierny
Duše Autoventil
Záslepky Plastové odrazové

 


Podobné produkty


Kolobežka Mibo Universe - rôzne farby
Kolobežka Mibo Universe - rôzne farby
419,00 €
Kolobežka Kostka Tour Max G6 2020 - rôzne farby
Kolobežka Kostka Tour Max G6 2020 - rôzne farby
429,00 €
Kolobežka Mibo Express - rôzne farby
Kolobežka Mibo Express - rôzne farby
369,00 €
Kolobežka Mibo Malaga - rôzne farby
Kolobežka Mibo Malaga - rôzne farby
369,00 €