Lyžiarska bunda Colmar Lake Louise



Výrobca:Colmar
Pôvodná cena s DPH: 429 €
Cena s DPH: 299




 

Lyžiarska bunda Colmar Lake Louise

Špičková dámska lyžiarska bunda Colmar je určená pre všetky vášnivé jazdkyne, ktoré na svahu ocenia jej skvelé funkčné vlastnosti. Bunda je vyrobená z dvojsmerného strečového materiálu s vodeodolnou polyuretánovou membránou (vodný stĺpec 15.000mm). Povrchová úprava EcoElite by Teflon zabezpečuje voduodpudivosť s trvácnosťou aj po niekoľkých praniach.

 

WaterShield protection technology 15000mm – Colmar bol vždy súčasťou technologického výskumu a svojím zákazníkom ponúka najnovšie štandardy pohodlia pri maximálnej orientácii na výkon. WaterShield protection technology je inovatívny systém povrchovej úpravy textilu, ktorý má dlhodobý účinok aj po viacerých pracích cykloch. Generácia „inteligentných“ materiálov, ktoré sú schopné čeliť  rôznym poveternostným podmienkam a poskytovať ochranu proti vetru a vode.

Teflon EcoElite – povrchová úprava, ktorá zabezpečuje vode odpudivosť. Revolučný systém vyvinutý z obnoviteľných zdrojov, šetrný k životnému prostrediu. Jeho trvácnosť je až do 30 praní a teda zaručuje odevu dlhšiu životnosť pri zachovaní vysokej úrovne výkonu, čím prispieva k ochrane „zdravia našej planéty.“

Izolácia: Thermore EVOdown - ponúka rovnaký objem a mäkkosť ako perie ale bez všetkých negatív ako sú zhluky po praní alebo púšťanie peria. Zachováva svoju štruktúr, môže byť praná v práčke a sušená v sušičke.