O nás

 

Nápad založiť našu spoločnosť vznikol symbolicky počas Veľkej noci 2016. Chuť pracovať so športom a množstvo skúseností v tejto oblasti dali impulz ponúkať obľúbené lyže a bicykle.

Samotný názov Dual Sport znamená prepojenie zimy a leta pod jednou strechou ako celistvú záležitosť. Je pravdou, že v Žiline a okolí je množstvo kvalitných predajní orientujúcich sa na športový sortiment tohto typu, avšak ochota skúsiť to inak, bola rozhodujúca. Individuálny prístup, odborné poradenstvo a primerané ceny sú dúfame tým správnym začiatkom.

Riadime sa heslom „Nepredáme mačku vo vreci“, nakoľko vieme, že spokojný zákazník je dobrou vizitkou predajne. U nás máte vždy garantovanú obsluhu odborníkom v danej oblasti, čiže skúsený lyžiar sa nemusí báť, že dostane nováčikovskú radu na ktorú časom tvrdo doplatí. Uvedomujeme si, že lyže alebo bicykel vždy nestoja málo peňazí, čiže ako sa hovorieva „správna rada je nad zlato“. V našej ponuke nájdete prierez športového sortimentu od bicyklov, kolobežiek a zjazdových lyží + veľký bazár. Časom určite doplníme ponuku aj o Bežky a Snowboarding. Taktiež sme nezabudli ani na najmenších športovcov v našom detskom výmennom programe, servis bicyklov, lyží a dokonca novinku - servis kolieskových korčúľ.

Budeme sa na Vás tešiť

Team Dual Sportu