Okuliare Julbo Universe Zebra Light Red 17/18 Black | DualSport.sk

Okuliare Julbo Universe Zebra Light Red 17/18 BlackVýrobca: Julbo
Pôvodná cena s DPH: 169 €
Cena s DPH: 139


 

Okuliare Julbo Universe Zebra Light Red 17/18 Black

Okuliare Universe sú balíkom technologických vymožeností. Minimalistický rám ustupuje obrovským sklám s maximálnym výhľadom do všetkých strán. Jazdec získava úžasný výhľad z každého uhla pohľadu, čím sa zäčšuje vnímanie terénu a tým aj pôžitok z jazdy. Dizajnované sú na klasické i väčšie tváre, ponúkajúc top kvalitu priliehavosti, pohodlia a dokonalého odvetrania. A pretože Julbo počíta každý detail, výsledkom je okrem ozdobných nášiviek aj jemné detailné zdobenie rámu. Inými slovami - umelecký kúsok!

Fotochromatické sklá (cat. 1 až 3 - VLT 75% až 17%) - skvelé do zlej viditeľnosti (zamračené, hmla...) aj pekného slnečného počasia. Sklá sa prispôsobujú svetelným podmienkam vďaka špeciálnej úprave šošovky. Dokonale zvýrazňujú detaily terénu za každých podmienok. 

Ďalšie technológie:

Dvojité sférické sklá - špeciálne guľovité zaoblenie pre najlepšie vykreslenie detailov a precíznosť jazdy

Air Flow ventilácia zabezpečí prietok vzduchu, vďaka čomu sa zabráni hmleniu skiel. Táto technológia navyše nie je jedinou - model Universe má proti hmleniu dodatočné odvetranie na prednej časti skiel. Z vnútornej strany je navyše nanesená špeciálna vrstva proti zahmlievaniu. Pohľad na svah tak bude vždy dokonalý!

Anatomický rám a dvojitá mäkká pena - perfektný fit, prispôsobí sa na každú tvár, bez nepríjemného tlaku

Strap - Predĺženie strapu vedie k dokonalému nastaveniu na akúkoľvek helmu. Silikónové drážky na strape zabránia zošmykávaniu z prilby. Strap sa dá symetricky nastavovať, čím je zabezpečené veľmi presné nastavenie okuliarov k danej prilbe a tvári nositeľa.