Na Slovensku sa ročne ukradnú stovky bicyklov. Väčšinou máte bicykel poistený iba v byte alebo pivnici v rámci poistenia majetku. Generali vám, ako jediná poisťovňa na trhu, prináša poistenie šité na mieru cyklistov a ich bicyklov vrátane elektrobicyklov, ktoré vás kryje proti krádeži aj vonku a to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Asistenčné služby zasa v prípade nehody zabezpečia odvoz cyklistu do zdravotníckeho zariadenia, odvoz bicykla do servisu či jeho opravu pri nehode. Užívajte si bezstarostnú jazdu na dvoch kolesách po celý rok vďaka exkluzívnej spolupráci poisťovne Generali a Dual Sportu.

Pre kalkuláciu poistného nás neváhajte kontaktovať na info@dualsport.sk , na mobilnom čísle 0950 641 581 prípadne nás navštíviť osobne na predajni.

Pre vytvorenie poistenia je potrebné si dohodnúť termín.

Trvanie poistenia

1 – 3 roky podľa vlastného výberu

Platnosť poistenia

Územie SR a celého sveta

Poistenie bicykla vás chráni v týchto prípadoch:

Krádež bicykla

Asistenčné služby v rámci Európy

 

Vzorový príklad č.1.: Zakúpili ste si nový bicykel u nás alebo v inej predajni v obstarávacej cene 2000€. V prípade záujmu o poistenie bicykla na 3 roky + asistenčné služby bude jednorázová platba pri uzatvorení zmluvy 234€

Vzorový príklad č.2.: Používate bicykel už 6 mesiacov a rozhodli ste sa pre poistenie bicykla na 3 roky + asistenčné služby. Bicykel bol v obstarávacej cene 2000€. Po amortizácii 1% za každý mesiac je poistná suma bicykla 1880€. Jednorázová platba bude vo výške 222,12€