Sled Dogs K9.02 Rabid 2019Pohlavie:Pánske
Výrobca:Sled Dogs
Pôvodná cena s DPH: 429 €
Cena s DPH: 423
 

Požičovňa Sled-Dogs

Chceš si tento produkt najprv vyskúšať?

Naša Požičovňa Sled Dogs je pre Teba už pripravená!

Sled Dogs K9.02 Rabid 2019

Snežné korčule, alebo tiež Sled Dogs, sú jednoduchšie ako klasické lyže! Zamilujú si ich korčuliari, hokejisti, ale aj dámy, ktoré už nebaví ťahať sa s ťažkými lyžami od auta. Ideálne využitie nájdu práve na obľúbených zjazdovkách, kde ponúkajú naozaj širokú škálu pohybového vyžitia a nespočet možností na zábavu.

 

Neustály vývoj v spolupráci s profesionálmi opäť priniesol skvalitnenie obľúbených Sled Dogs, ktoré si zamilujú aj najväčší a najnáročnejší machri na svahoch. K9 nie sú pomenované podľa elitných psích jednotiek len tak pre nič za nič! Predstavujú špičku Sled Dogs a neváhajú to dokázať najlepšími materiálmi i štýlovým dizajnom. O kvalite prevedenia presvedčí až jazda samotná, takže ak chceš posunúť svoje hranice o level vyššie, čas váhania práve skončil.

K9.02 Rabid je stelesnením kvality celej série a pýchou Sled Dogs, vychádzajúcich v ústrety zdatným užívateľom.

Ultralon® vnútorná topánka dokonale obopne chodidlo, čím ešte viac skvalitní jazdu vo vyšších rýchlostiach a ty si môžeš vychutnať lepšiu kontrolu pohybov!

Pre vysokú podporu je premyslene umiestnený nie len suchý zips šírky 40 mm, ale hlavne obe pracky, ktoré podporia nohu aj pri extrémnom náklone počas divokej jazdy. Samozrejmosťou je kvalitný hliníkový materiál praciek a možnosť mikro-doťahovania kvôli presnému nastaveniu podľa osobitných požiadaviek jazdcov.

Veľkosti EU a SD (Sled Dogs) si možno porovnať spolu s vnútorným rozmerom (Mondo Point) podľa tabuľky v obrázkoch.