Termooblečenie Viking Efer tričko dark greyVýrobca:Viking
Cena s DPH: 46

 

Termooblečenie Viking Efer tričko dark grey

Rolák Efer je kúsok vysoko kvalitného termoaktívneho spodného prádla. Vďaka športovému strihu a zaujímavému dizajnu môže slúžiť ako spodná bielizeň, alebo ako každodenný športový odev. Zips zaisťuje dokonalé prispôsobenie a pohodlie pri obliekaní / vyzliekaní. Medzi ďalšie výhody patrí: bezšvová a rýchlo schnúca tkanina.
Pružné technické termoaktívne prádlo zaručuje dobrý prenos vlhkosti a správne udržanie teploty tela v chladnom počasí. Môže byť použitý ako základná vrstva alebo ako samostatný odev pre rôzne činnosti.

Materiál: 76% Meryl-Skinlife, 16% polyester, 8% elastan

 

Okrem svojich priedušných a zvlhčujúcich vlastností zaručuje Meryl Skinlife optimálnu sviežosť po športe vďaka antibakteriálnym vlastnostiam, ktoré udržujú prirodzenú rovnováhu pokožky a zabraňujú vzniku nepríjemných zápachov. Vlastnosti Meryl Skinlife vám umožňujú zažiť toľko, koľko len chcete a zostať svieži.

Výrobok sa vyznačuje vysokou priedušnosťou vďaka použitiu materiálov, ktoré priťahujú molekuly vodnej pary na vonkajší povrch odevu.

Výrobok zaručuje vysoký teplotný komfort, a to aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach, vďaka izolácii, membránam alebo materiálom s vyššou tepelnou ochranou.

Táto tkanina používa jedinečne tvarované vlákno, pri ktorom pot a vlhkosť z pokožky veľmi rýchlo vyschne, čím je už po krátkej dobe pripravená na ďalšie použitie. 

Výrobok je vyrobený zo 4-cestnej strečovej textílie. Poskytuje veľkú mobilitu a dokonale sa prispôsobuje tvaru vášho tela. Vďaka napínacím a uvoľňovacím vlastnostiam vykazuje veľmi dobrú priedušnosť.

Vďaka špeciálnej povrchovej úprave a jemným vláknam výrobok nevyvoláva alergie ani podobné podráždenie.

Výrobok je vyrobený s bezšvovou technológiou, ktorá zaručuje vysoký užívateľský komfort počas aktivity, maximálnu slobodu pohybu a žiadne riziko oderu alebo tlaku v najcitlivejších oblastiach.

Výrobky pozostávajú z aktívnych častíc striebra s antibakteriálnymi vlastnosťami, vďaka ktorým zabraňujú vzniku nepríjemného zápachu a zaisťujú pocit sviežosti počas používania.

Vďaka antibakteriálnemu ošetreniu je produkt hygienickejší, znižuje množenie baktérií, možnosti infekcie a podráždenia kože.

Produkt udržuje správnu telesnú teplotu bez narušenia výmeny tepla medzi ľudským telom a jeho prostredím.

Výrobok je vyrobený tak, aby zaručoval dobré priľnutie k telu pri rôznych aktivitách a zaisťoval slobodu a pohodlie pohybu.

Produkt je vytvorený pre citlivú a jemnú pokožku. Hladký a jemný povrch nedráždi kožu a urýchľuje proces hojenia.


Podobné produkty


Termooblečenie Viking Efer nohavice dark grey
Termooblečenie Viking Efer nohavice dark grey
35,00 €
Pánske tričko Termovel Modal DLR M 02 čierne
Pánske tričko Termovel Modal DLR M 02 čierne
23,00 €
Pánske spodky Termovel Modal M 02 čierne
Pánske spodky Termovel Modal M 02 čierne
20,00 €
Termooblečenie Blizzard pánske nohavice, anthracit
Termooblečenie Blizzard pánske nohavice, anthracit
20,00 €