Tvarovanie lyžiarok na mieru / Boot Fitting

 

Boot Fitting-tvarovanie lyžiarskych topánok je ideálne pre tých, ktorí majú určitý diskomfort po obutí, potrebujú rozšíriť ešte viac skelet alebo jednoducho - chcú mať lyžiarky na mieru podľa svojho chodidla. Dlhodobá a dobrá skúsenosť so značkami lyžiarok Atomic/Salomon + veľký dopyt po podobnej službe nás presvedčil, že zakúpenie tohto stroja je skvelý nápad. Podobne ako iné služby v Dual Sporte, aj Boot Fitting prebieha iným spôsobom ako v bežných predajniach. Zákazníkovi sa vždy venuje výlučne predajca s dlhoročnými skúsenosťami v obore, všetko na mieste vysvetlí a prejde celým procesom spolu s vami. U nás sa budete cítiť vždy príjemne a poskytneme vám jedinečný individuálny prístup.

Cena tvarovania lyžiarok značky Salomon a Atomic zakúpených na našej predajni: 12€

Cena tvarovania lyžiarok značky Salomon a Atomic zakúpených v inej predajni:     20€

Tvarovať je možné len lyžiarky značiek Salomon a Atomic s označením Memory Fit a Custom Shell. Lyžiarky iných značiek netvarujeme!

UPOZORNENIE: Prípadná nutnosť použitia špeciálnych vymedzovacích náplastí (podľa tlaku a konkrétneho problému) bude účtovaná poplatkom 1,5 € / náplasť.

Postup: Pred službou je nutné objednať sa telefonicky na čísle 0950 641 581 alebo mailom na: info@dualsport.sk . Zákazník si musí spolu s lyžiarkami priniesť vlastné lyžiarske ponožky. Doba trvania celého procesu tvarovania je od 40 do 70 minút.