VIP poradenstvo

 

Máte už dosť preplnených obchodov, kde okolo jedného predajcu stepuje niekoľko nervóznych zákazníkov? Radi by ste sa dostali na radu, ale jednoducho to nejde? Chcete si vybrať poriadne, ale predajca nemá čas sa Vám venovať? Už sa ďalej netrápte a využite našu unikátnu a bezkonkurenčnú službu - VIP poradenstvo a nakúpte v kľude!

Po telefonickej dohode je možné buď v rámci otváracích hodín, prípadne aj mimo nich dohodnúť individuálny termín stretnutia. Garantujeme poradenstvo od odborníka s praxou minimálne 6 rokov v obore (možnosť poradenstva aj v anglickom jazyku), pohodovú atmosféru, tovar šitý na mieru priamo pre Vás, buď v rámci predajne alebo na objednávku. Predajca zváži každú vašu požiadavku, prehodnotí Vaše schopnosti, finančný strop a až následne doporučí vhodný tovar.

Hodina individuálneho poradenstva: 15€

Poradenstvo sa týka sortimentu: Najmä zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie, cyklistika, inline-korčuľovanie, kolobežkovanie a športová výživa. Nakoľko sme všestranne zameraný športový obchod, poskytujeme poradenstvo aj v iných oblastiach, viac info telefonicky.