Zmena prevádzkových podmienok z dôvodu pandémie koronavírusu

Vážení zákazníci a priatelia!

Vzhľadom na ochranu Vášho i nášho zdravia sme nútení fungovať v bezpečnostnom režime – znamená to dočasnú zmenu predajne Dual Sport na Výdajné miesto Dual Sport s platnosťou do odvolania.

Čo z toho vyplýva pre Vás a ako bude nákup či servis tovaru obmedzený? Odporúčame prečítať si VŠETKY nasledujúce body, ktoré sme pre Vás vypracovali, aby sme spoločne mohli aj naďalej fungovať. Postup iný ako v týchto bodoch nebude až do odvolania umožnený! Ďakujeme za pochopenie.

 

 

  1. Osobitné vytváranie ponúk na mieru aj naďalej funguje prostredníctvom e-mailu, nakoľko má takto zákazník o tovare najlepší možný prehľad, ku ktorému sa počas výberu môže vždy vrátiť.
  2. V prípade vlastného výberu bez požiadaviek na poradenstvo je možné objednať tovar štandardnou cestou cez e-shop. 
  3. Objednaný tovar je následne možné vyzdvihnúť  si osobne na Výdajnom mieste Dual Sport v stane pred predajňou alebo si ho nechať doručiť k domu – podľa štandardného sadzobníka na e-shope.
  4. Pre zachovanie bezpečnosti zdravia apelujeme na platbu tovaru VOPRED alebo platobnou kartou na mieste. 
  5. Spôsob prevzatia tovaru na Výdajnom mieste Dual Sport je zverejnený osobitne tu.
  6. Servis bicyklov a lyží je u nás stále možný! Doba trvania sa však môže predĺžiť, nakoľko servis neprebieha každý jeden pracovný deň, rovnako sú tiež predĺžené dodania prípadných náhradných dielov. Prosíme Vás preto o pochopenie a trpezlivosť. Všetka komunikácia prebieha vopred telefonicky na tel: 0950 641 581, mailom: info@dualsport.sk alebo cez chat na stránke. Po dohodnutí je potrebné servis odovzdať na výdajnom mieste pred predajňou: Podmienky tu. Po vybavení servisu prebieha jeho odovzdanie a platba rovnako ako pri prevzatí tovaru - viď bod 5.
  7. Otváracie hodiny pre odovzdanie servisu, výdaj servisu a výdaj tovaru podľa vyššie uvedených podmienok, sú do odvolania nasledovné: Po – Pi / 9:30-15:30, So / 9:30-13:00