Servis lyží a snowboardov - Dual Sport Žilina

Prečo servis v Dual Sport-e?

Bežné POSTUPY v iných servisoch

Rozšíreným štandardom je približne toto: na lacnom páse obrúsim lyžu a potom ňou prejdem cez voskovačku, a za pár minút tradá... Tento postup síce zaistí aj nejak obrúsenú sklznicu, aj nejaké to navoskovanie, avšak dá sa spraviť ešte omnoho lepšie. Predovšetkým to „omnoho lepšie“ by vlastne malo byť bežné...

Postup servisu v Dual Sporte

Lyža, teda jej sklznica, si prejde niekoľkými pásmi o rôznej hrubosti zrna, aby bol výbrus maximálne kvalitný a nerovnosti dokonale odstránené, pričom sa dbá, aby sa neodstránilo NIČ navyše. Sklznicu i hrany maximálne šetríme, a zároveň odstránime každú špárku či nerovnosť. Hrany sa potom rovnako dokonale zabrúsia a zatupia. No a na záver, pokiaľ sa ešte nezalieva, prichádza na radu RUČNÉ voskovanie, ktoré uprednostňujeme kvôli jeho kvalite oproti strojovému (vrstva vosku, trvanlivosť, presnosť a kvalita nanesenia).

PÁSY

Naše brúsne pásy nie sú žiaden lacný materiál ako je bohužiaľ v mnohých servisoch zvykom... Používame overenú americkú a nemeckú kvalitu výroby.

STROJ

Naša mašina prestížnej značky Wintersteiger je zvyknutá na dlhodobú a vyčerpávajúcu prácu práve vďaka starostlivosti, ktorú jej poskytujeme. Tak môže aj dlhé roky fungovať ako nová!

SERVISMAN

Samozrejme žiaden servis by nebol vykonaný bez skúseného a zručného človeka. Naše servisy vykonávajú výlučne odborníci s dlhodobou praxou v obore a k najvyššej spokojnosti zákazníkov.

Snáď ani netreba dodávať niečo o potrebnosti kvalitných voskov, ich odstraňovačov, zalievacích materiáloch, žehličkách a desiatkach ďalších servisných doplnkov. Dobrý servis týmto všetkým disponuje, a to znamená, že všetko nájdete aj v tom našom.

Napriek ponuke vysokej kvality sme aj my názoru, že suma servisu môže rozhodovať, preto sme sa rozhodli ísť s cenami na minimum aj napriek vysokým nárokom na kvalitu, ktoré si kladieme.

Ak si aj Vy myslíte, že sa Vašim lyžiam ešte dá vdýchnuť nový život, alebo ich len potrebujete poriadne pripraviť na svah, stačí sa prísť presvedčiť!

 

Servisné balíky

 

Malý servis lyží (postupné brúsenie klznej časti na 4-och pásoch, brúsenie a zatupenie hrán, ručné voskovanie a leštenie) 16 €
Malý servis detských lyží (do 120cm) (postupné brúsenie klznej časti na 4-och pásoch, brúsenie a zatupenie hrán, ručné voskovanie a leštenie) 13,50 €
Veľký servis lyží (malý servis + ručné zalievanie a zažehľovanie prvotriednym materiálom, s maximálnou presnosťou) 22 €
Veľký servis detských lyží (do 120cm) (malý servis + ručné zalievanie a zažehľovanie prvotriednym materiálom, s maximálnou presnosťou) 17,50 €
Malý servis snowboardu (postup ako pri malom servise lyží, s vyššou spotrebou materiálu a času) 21 €
Veľký servis snowboardu (postup ako pri veľkom servise lyží, s vyššou spotrebou materiálu a času) 26 €

 

Jednotlivé úkony

 

Ručné voskovanie lyží

Brúsenie hrán a sklznice lyží

 

8 €

10 €

Ručné voskovanie snowboardu

Brúsenie hrán a sklznice snowboardu

 

10 €

13€

Nastavenie viazania (vypínacia sila, nastavenie na presnú veľkosť lyžiarky posunom či prevŕtaním) od 5 €
Montáž viazania Lyže 10 €
Bežky 10 €
Snowboard 6 €

Freeride a skialp

 

od 30 €

 

Prednostný servis lyží a snowboardov: